«Самокат» рекомендує

Існує багато книжок, які ми дуже любимо, але вже не зможемо видати українською у «Новому Самокаті» (хоча російськомовному читачеві ці книжки відкрив саме «Самокат»). Чому так? Тому що вони вже вийшли в інших українських видавництвах. А ми й тішимося, що колеги поділяють наше захоплення цими книжками. І вам дуже радимо звернути на них увагу. «Самокат» рекомендує!

Всі знають Роальда Дала, і всі знають, що його видає «А-ба-ба-га-ла-ма-га», але про всяк випадок нагадуємо: Матильда, Джеймс, Чарлі та інші.

Проте наша спільна любов до англійської класики не обмежується паном Роальдом. «А-ба-ба-га-ла-ма-га» надрукувала ще фантастичну «Алісу» Льюїса Керрола — і «Алісу в Країні Див», і «Алісу в Задзеркаллі».

У «Видавництві Жупанського» вийшов «Лоранґа» Барбру Ліндґрен — книга, що дихає свободою і фантазією. За якоюсь помилкою наклад ще не розпродано. Поспішайте!

«Урбіно» випустило дуже важливу «Книгу всіх речей» Гюса Кейєра.

У видавництві «Крокус» вийшли три книжки Марії Парр — «Вафельне серце», «Воротар і море» та «Тоня Гліммердал» — та «Булькало» Руне Белсвіка. На нашу думку, це одні з найкращих авторів не тільки норвезької, а й світової дитячої літератури. А допитливим дослідникам радимо «Душевні факти про серце» Лени Шеберг.

«Рідна мова» видає складні підліткові історії: «Oh, boy!» Марі-Од Мюрай, «Пакс» Сари Пенніпакер та «Хвилю» Тода Штрассера.

«Час майстрів» випустив яскраві книжки польського художника Пйотра Сохи «Бджоли» та «Дерева».

«Клуб сімейного дозвілля» видав «Я в Піжамарамі» та «Роботів в Піжамарамі» Мікаеля Леблона. Чекаємо ще на «Музей в Піжамарамі».

«Віват» надрукував неймовірно веселий «Щоденник кота-вбивці» Енн Файн.

Ну і, звичайно, «Видавництво Старого Лева», яке не потребує реклами: «Під землею. Під водою» та «Карти» Олександри та Даніеля Мізеліньских, «Мій дідусь був черешнею» Анджели Нанетті, «Гедвіґ» Фріди Нільссон, «Диваки і зануди», «Мій друг Персі, Баффало Білл і я», «Чи вмієш ти свістати, Юганно?» та «Різдво у лісі» Ульфа Старка, «Борошняні немовлята» Енн Файн.

А ще чудові книжки Пауля Маара про пана Белло (перша та друга) у видавництві «Теза».

Знаєте книжку, яку треба додати до цієї сторінки? Пишіть нам: mitya@novyisamokat.com.ua